Arched Огледало, 33 x 31 Инчи - Црна Рамка Огледало на Ѕидот Оркестарот - Експлозија-Доказ Нарушување-Слободен Модерна Овална Огледала, Совршен за Бања, Спална соба, Дневн?

Arched Огледало, 33 x 31 Инчи - Црна Рамка Огледало на Ѕидот Оркестарот - Експлозија-Доказ Нарушување-Слободен Модерна Овална Огледала,

Това е достапна
DEN 4318.80
Количината на стоката:

КОЈ Е FAIREST НА СИТЕ НИВ?Она што го гледате е она што ќе добиете за - буквално.Оваа бања огледало обезбедува кристално јасно, дисторзија-слободен рефлексија, па ќе ги набљудуваат вашата вистинска убавина во црна ѕид огледало.Нема магија бара тука, навистина се фер!.НЕ БАЈКА ДРАМА : На суетата ѕид огледало е направен од 4mm сребро експлозија-доказ стакло.Стаклото на оваа бања ѕид огледало нема да се загрози.Нема парчиња ќе влезе во срцето, не трол љубов експерти потребно е да се пробие на правопис, во или надвор од Arendelle.ДОЖД ИЛИ СЈАЈ, ТОА Е ГОЛЕМО ОГЛЕДАЛО : високо-одделение алуминиум рамка има анти-корозивни изградба со елегантен црн прав-обложени заврши дека е влага-отпорни ПВЦ.Ѕидот огледало за спалната соба врши убаво во секој клима.ЛЕСНО PEASY ИНСТАЛАЦИЈА : анти-корозивни виси систем на црно огледало на ѕидот има екстра-широк отвор за лесен за инсталација.Ние сме фрлени во навртки, како и да се направи полесно за вас.Ќе биде гледајќи во вашиот одраз во ниеден момент.ПОЛИРАН РАБОВИ ЗА МИНИМАЛИСТИЧКИ АПЕЛ : На arched спалната соба ѕид огледало прави влијание, без оглед на тоа каде во куќата може да се стави тоа.На полиран рабови се даде на arched салон огледало Скандинавските минималистички привлечност дека нема да го одвлекува вниманието од вашиот имиџ!.Огледало не е само декоративен дел.Тоа е, исто така клучна дома додаток кој може да ја зголеми вашата самодоверба!Особено кога сте во потрага на вашата рефлексија преку искривување-слободен модерна бања огледало што ви покажува само колку е убава сте денес, утре, СЕКОЈ ден.Овие модерна бања огледала ги исполни двата форма и функција.Полиран заоблени рабови обезбеди луксузен се чувствуваат.Ѕидот виси огледало работи само како добро во foyers, дневни соби, спални соби, и така натаму.Експлозија-доказ стакло обезбедува кристално јасна рефлексија, во уникатен лак форма кои рамки ќе се најубаво.ОГЛЕДАЛО, ОГЛЕДАЛО НА ЅИДОТ, КАКО ПРЕКРАСНИ СТЕ!.Анти-корозивни рамка е погодна за сите клима.Тоа значи дека жените во Tobago ќе поглед на нивната убавина во иста рамка е на жените во Исланд се направи, како и - и, така жените во Чиле и на нашата родна Австралија!На arched ѕид огледало е навистина лесно да го инсталирате, исто така.Без грижи, без брчки, само убавото лице во една убава огледало.За разлика од другите огромното огледала, оваа современа бања огледалото е толку елегантни и елегантни линии, кои што нема да одвлекува вниманието од херој на рефлексија (дека ќе биде вас).Исто така, минималистички дизајн се вклопува во убаво со било кој тип на оркестарот.Експлозија-слободен огледало е екстра безбеден за вас и вашето семејство.Тоа навистина може да се изјасни како Entryway Огледало или да се става на мантија над каминот.Рамка : Алуминиум Легура Рамка е Издржлив и има Анти Корозивна Изградба Со Елегантен Црно, Злато или Сребро Прав Обложени Заврши.Стакло : 4mm со Висока Дефиниција Сребрена Чаша Овозможува кристално јасна рефлексија без никакво нарушување.Поддршка Плоча : Многу Издржливи и влага доказ ПВЦ, Погоден за сите околини.Димензии : Висина 33" x Ширина x 31" x Длабочина 1".Елегантен Црн Прав обложени Рамка.Домот Бранеа Злато Рамка.Остри Бранеа Сребрена Рамка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата