Homstar USB Танц Подлога Против Лизгање Танцување Игра Мат,Не се Лизга Танцување Чекор Танц Мат Подлога Ќебе Компатибилен за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Видео Игра, Кон

Homstar USB Танц Подлога Против Лизгање Танцување Игра Мат,Не се Лизга Танцување Чекор Танц Мат Подлога Ќебе Компатибилен за персонален

Това е достапна
DEN 959.52
Количината на стоката:

♚♚【 Брза Испорака/ ✈7-15 денот На Испорака✈】-Компатибилен❤️Овој танц мат е погоден за повеќето КОМПЈУТЕР, поддршка на Windows 98/ 2000/ XP/ 7 оперативниот СИСТЕМ. ♚♚【 Материјал】-Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, еколошки и трајни производи за употреба; Тоа е лесно да се продавница со преклопување помеѓу стрелката влошки. ♚♚【 Не се лизга Дизајн】-Овој танц подлога, исто така, ќе се задржи од лизгање околу дури и на манијак и катастрофални нивоа, кој ќе заработи што барем писмо одделение повисоко на секоја песна. ♚♚【 USB Напојува】- Овој танц рампа може да биде поврзан со КОМПЈУТЕР преку USB кабел, лесно да се добие аркадна чувство, дури и дома. ♚♚【【Bset Услуга】- ????Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку во секое време, ние ќе се грижи за тоа за што во рок од 24 часа,ние, исто така, поддршка неразумно се враќа и наплата рок од 7 дена.Боја : Multicolor1 - 900 * 800mm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата