Капчиња Колекции-Coola DIY Одговараат на DIY Поставите Вклучувајќи 14pcs Ергономски Капчиња Куки, Игли, Бод Маркери и Повеќе за Crocheting,Имаат Детални Инструкции,Совршен за К?

Капчиња Колекции-Coola DIY Одговараат на DIY Поставите Вклучувајќи 14pcs Ергономски Капчиња Куки, Игли, Бод Маркери и Повеќе за Crocheting,Имаат

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

❤️ КАПЧИЊА СВОЈ ПРЕДИВО ЧУВАЊЕ - брз и лесен DIY занает проект.Следете ги упатствата и да ја направат убава торбичка.Сите потребни капчиња додатоци во собата!Капчиња куки, игли, предиво, и патент вклучени!. ❤️ ЗАВРШИ КАПЧИЊА КУКИ SET - Нашиот сите-во-едно капчиња за полнење, вклучувајќи се што ви треба да капчиња - 14 компјутери куки, 10 компјутери Бод Маркери, 6 компјутери Големи-Очи Тапи Игли, 1pcs Мерни Ленти, Пластични игла threader, Вештачка кожа етикета, Компактен и пренослив. ❤️ СОВРШЕНИОТ СТАНДАРД КАПЧИЊА ГОЛЕМИНА КОМПЛЕТ - Капчиња куки поставите вклучувајќи ги 14 куки, големина се движи : 2mm, 2,5 mm, 3мм, 3.5 мм, 4mm, 4.5 мм, 5mm, 5.5 мм, 6mm, за 6.5 mm, 7mm, 8mm, 9mm и 10мм. ❤️ ШАРЕНИ И МАЗНА CROCHETHOOKS SET - Multicolor капчиња куки игли, различни бои натпревар различни игли за плетење големина, да ви помогне да се направи разлика на куки " големина.Мазна алуминиум капчиња и длабоко грло лизга лесно преку ткаени предиво, Не губете време.Тоа е најдобар избор за почетници и долгорочни knitters. ❤️ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА СЕМЕЈСТВАТА И ПРИЈАТЕЛИТЕ - Ако сакате да даде капчиња кука сет за подарок,тоа е добар избор.Голема капчиња куки за полнење за почетници knitter или crocheter, Одличен подарок идеја за Божиќ,денот на мајката,роденден, и секоја прилика.Компактен капчиња за полнење може да ги исполни вашите различни барања во crocheting, идеален подарок за секој занает капчиња љубовник.Пакет содржи : 1 Сет на 14 големини капчиња куки, работи на било кој модел од вашиот капчиња книги!.Капчиња кука големина : 2.0 mm / 2.5 mm / 3.0 mm / 3.5 mm / 4.0 mm / 4.5 мм / 5.0 mm / 5.5 мм / 6.0 mm / 6.5 mm / 7.0 mm / 8.0 mm / 9.0 mm /10.0 mm.Светла боја капчиња кука игли, со димензии означени на справи, можете лесно да се направи разлика куките големина, да можете лесно да уживаат во разни капчиња време!.Ние сме многу енергичен и иновативен тим.Принципот на нашиот тим е да се изгради компанијата и да им служи на клиенти во духот на анализа, иновации, соработка и споделување.Секој производ што ние го продаде има строги квалитет.Клиентите задоволство е заедничка аспирација и извршување на сите од нашиот тим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата