Kelamayi 2021 Надградба на Метла и Dustpan Сет, Големи Димензии и Беспомошна Метла Прашина тавата со 55.9 инчен Долга Рачка, Исправен Dustpan Метла Поставите Идеален за Внатрешна ?

Kelamayi 2021 Надградба на Метла и Dustpan Сет, Големи Димензии и Беспомошна Метла Прашина тавата со 55.9 инчен Долга Рачка, Исправен

Това е достапна
DEN 575.76
Количината на стоката:

【55.9" Долго се справи со метла】- На Kelamayi 2021 Надградба на Метла е до 55.9 инчи, кој поддржува удобно убедливо без виткање било повеќе.Четири-ред беспомошна влакната се подебели и подолги, и поддршка на внатрешна и надворешна употреба во неколку сцени. 【Големи и Трајни прашина пан】- Нова голема dustpan, 11.8 инчен широк и 3,9 инчи висок, може да се одржи повеќе ѓубре.Од производ материјали за производ структура, ние се оптимизира и да се подобри во сите аспекти, и никогаш нема да се распадне повторно. 【Навистина рамен Прашина пан】-На dustpan не рамно на теренот во моментов е најчестата поплака од клиенти.Ние сме решени да се реши овој проблем целосно.Новата гума усна на прашина пан дека се согласува да површини толку прашина не е зафати под неа. 【Авто-Чистење Dustpan Заби】- Изградена во scraper и чешел/Заби за лесно да се Чисти Метла во Dustpan , Чисто домашно Милениче Коса и Човечка Коса со еден Повлече на Забите, нема потреба да се грижите за чистење на косата и confetti на метла. 【Моќен Услуга По】- Секој клиент може да уживаат 30 дена наплата или замена, Без прашања праша.Ве молиме контактирајте со нас прво ако било какви прашања, ризик, обезбедува сигурен купување искуство, вашето задоволство е наша безгранична мотивација!.Ако сте во потрага за корисна Метла и Dustpan Поставено дека може да издржам дома, кујна, канцеларија или отворено повеќе лесно.Kelamayi големи димензии и издржливи метла и прашина пан sweeper собата е вашиот совршен избор.Овој здрав метла и dustpan собата е совршен за било надворешно и внатрешно чистење Задача.Лесна Монтажа, 55.9" Долга рачка ви овозможи да застане исправен за удобно убедливо.Нема ПОВЕЌЕ СВИТКУВАЊЕ!Направени на Сосема Нов ABS материјали, Цврсти и Издржливи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата