Џек Линкови Говедско месо Jerky, Steakhouse, 2.85 Унца (пакување од 4)

Џек Линкови Говедско месо Jerky, Steakhouse, 2.85 Унца (пакување од 4)

Това е достапна
DEN 955.68
Количината на стоката:

98% Масти Слободни. 12g на Протеини. 4g вкупно Јаглехидрати.Не MSG, Artifical конзерванси, или Натриум Нитрати.Пакет од четири, 2.85 унца (Вкупно 11.4 унци). 97% Масти Слободни. 12g на Протеини.Без вештачки конзерванси.Не натриум нитрати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата