Глорија Вандербилт Жените Висок Пораст 6 Inseam Pleated Краток

Глорија Вандербилт Жените Висок Пораст 6 Inseam Pleated Краток

Това е достапна
DEN 220.80
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 63% Памук, 24% Полиестер, 12% Viscose, 1% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.СТИЛ - Висок пораст половината кратко со pleated пред детали, функционални коса џебови и употребливи back patch џебови со патент лета на опуштено се вклопи во средината на бедрото должина на телото.ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Пара одлично со секоја врвот од модерен на основните tee и било какви обувки од оптоварување сандали за на вашиот омилен станови, идеални за патување облека.ДОЛЖИНА - оваа симпатична краток има 6 инчен inseam со 24 инчен нога отворање.Лесно се забавуваат и стилски Глорија Вандербилт е разноврсна уште класичен изглед кој го привлекува и се поврзува со модерен сензибилитет на потрошувачите од сите возрасти.Глорија Вандербилт женска Облека Висок пораст половината кратко со pleated пред детали, функционална пред коса џебови и употребливи back patch џебови со патент лета на опуштено се вклопи во средината на бедрото должина на телото.Оваа симпатична safari стилизирана дами средината на бедрото кратко е опуштена одговара тело ви помогне да се движат со никакви ограничувања.Парови одлично со секоја врвот од модерен на основните tee кошула и сите обувки од трендовски оптоварување сандали за на вашиот омилен одат на станови.Совршено облечени во работа, посетување на наставата, летни активности на отворено и тоа е мала тежина ткаенина го прави идеален за патување облека.Достапни во избрани боја мие, ја видите боја име за спецификите.Глорија Вандербилт, без никаков Напор забава и стилски.Разноврсна уште класичен изглед кој го привлекува и се поврзува со модерен сензибилитет на потрошувачите од сите возрасти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата