1 Пакет столче потпирачи за глава Перница, Авто Вратот Притисок Олеснување Перница Додатоци, Возење Главата Остатокот Поддршка Перници, Мемориска Пена Перници за В

1 Пакет столче потпирачи за глава Перница, Авто Вратот Притисок Олеснување Перница Додатоци, Возење Главата Остатокот Поддршка Перници,

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

???? [1 пакет - ви го Олеснува Вратот Болка и Напнатост во Мускулите] Овој carseat главата поддршката на висока густина мемориска пена карактеристики и Балансирана Мекост и Удобно.На потпирачи за глава за автомобил апсорбирање на притисок на вратот предизвикана кога возите.Автомобилот патува перница ублажува вратот болка и напнатост во мускулите. ???? [Удобно столче Главата поддршка] автомобилот потпирачи за глава перница има Ергономски насочат моделирани столче главата поддршка совршено одговара на вашето тело крива.Автомобилот седиште перница обезбеди удобен поддршка на рамото, вратот и главата без да виси, да ги задржи удобно и безбедноста при држење на телото.Тоа е навистина совршен авто додатоци. ???? [Автомобил Вратот Перница Прилагодливи за висок и краток луѓе ] Еластична рака и прилагодливи клип дизајниран, НЕМА да ПРЕДИЗВИКААТ АВТОМОБИЛ под ПЕРНИЦА ДИСТОРЗИИ ПО КОРИСТИТЕ ЗА ДОЛГО ВРЕМЕ,па може да се прилагоди на висината на вашиот потпирачи за глава перница сакате. ???? [ПОДАРОЦИ : 4 куки + 1 монета торба] Овој автомобил перници за глава е Машина-перат.Поклопецот на вратот перница за автомобил е направен од ажурирани полиестер влакна материјал е издржлив и да дише од онаа пред тоа, не перат Внатрешна Памук Поклопецот се протега на издржливост на мемориска пена, core, сите содржини на овие столче потпирачи за глава се целосно без мирис. ???? [ЅВЕЗДЕНИ за ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ, КУПИ СО ДОВЕРБА] Ние гарантираме 100% пари назад.ДА СТАПИТЕ ВО КОНТАКТ НА ПРВО МЕСТО!Ако ви треба помош со вашиот автомобил седиште потпирачи за глава перница, да стапат во контакт со нас преку или Inovare Дизајни' веб-сајт.Ние сме толку сигурни за квалитетот на ова столче вратот поддршка и додатоци да се направи тоа се работи кои ние се прошири на производителот гаранција за вас.Ако има било каков проблем со автомобил вратот поддршка перница, ние ќе брод уште еден за слободни.Боја : Црна Со Црвени Шевови 1 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата