SwimStar Snorkel Сет за Жените и Мажите, Анти-Магла Калено Стакло Snorkel Маска за Нуркањето, Пливање и Нуркање, Анти Течење Сува Врвот Snorkel Опрема Панорамски Силикони Очила Не

SwimStar Snorkel Сет за Жените и Мажите, Анти-Магла Калено Стакло Snorkel Маска за Нуркањето, Пливање и Нуркање, Анти Течење Сува

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

Оваа snorkel сет е одличен за outfitting на целото семејство.Со голем број на различни бои сте сигурни дека да се најде нешто за целото семејство.Snorkel маска доаѓа со целосно прилагодливи главата ремени, како и високо-одделение силиконски лице здолниште кои калапи да се вклопуваат речиси сите лицето форма, одговара за жените и мажите.Анти-магла слој за јасно гледање; калено стакло леќа трае подолго од редовна; Удобност-одговара течни силикони здолниште за вода-тесни печат, Противалергиски силикони отворот за удобност, epecially погодни за долготрајна употреба во слободна нуркањето.Ова нуркање маска карактеристики еден објектив дизајн ви даваат непречен јасен поглед на убава подводниот свет.Во здолниште работ стручно се согласува на обликот на вашето лице кои ви даваат вдп перформанси.Со лесно да се прилагоди тока ќе бидете во можност да се добие совршено се вклопуваат од оваа маска. 100% сува snorkel.Ова е одлично за оние кои се пливање во променлив води или со децата околу која ја елиминира секоја можност за изненадување вода запишување на snorkel.Ова е голема безбедност функција, особено за оние со семејствата.Голема чистка вентил прави чистење оваа snorkel лесно.Нашата Гаранција на Квалитетот и Задоволството.Swim Star про snorkel опремата е со највисок квалитет за цената на.Можете да нарачате денес со сигурност се знае дека ако не сте задоволни од БИЛО која причина, само бродот назад и ние ќе РЕФУНДИРАЊЕ на секој денар сте платиле.Swim Star Snorkel Сет направи нуркањето побезбедно и повеќе да се забавуваат, ви дава необичен плажа одмор!Ова целосно сува нуркањето маска сет нуди уникатен нуркачко искуство за вас.Само стави snorkel маска на, и се нурне во!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата