MZOO Спиење Маска за Жените и Мажите, го Блокираат Светлината Спиење Око Маска за Заштита на Eyelashs, 3D Contoured Ноќ маска за очи Stitched Со Конец за Шиење, Мека Око Сенка Покрие

MZOO Спиење Маска за Жените и Мажите, го Блокираат Светлината Спиење Око Маска за Заштита на Eyelashs, 3D Contoured Ноќ маска

Това е достапна
DEN 719.76
Количината на стоката:

100% СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ на : Целосна го опкружуваат лицето-hugging контура за да се спречи било каков вид на светлина.Совршено одговара на кривата на главата за да се постигне лесна засенчување.НУЛА ПРИТИСОК НА ОЧИ : Многу простор за eyelash екстензии, им овозможува на вашите очи слободно да трепка.Не тријте го eyelids, лицето или оштетување на вашата шминка.ENVIROMENTALLY ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛИ : На само 40 грама, премија пена и ткаенина е лесна, мека и свиленкаста, носи кул чувства.Тоа е навремено-слободните и не-исчезнува.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : Целосно прилагодливи тока рака, лесно да се прилагоди и да не се фати за коса.Тоа не падне во текот на ноќта кога ќе се фрли и да се сврти.МАШИНА ПЕРАТ : На работ на овој спиење маска, е hemmed со врвен квалитет ткаенина и конец за шиење.Тоа не се распадне во нежни машина за миење.ПРИТИСОК ОЛЕСНУВАЊЕ ДИЗАЈН : соочи Со околу челото, носот, очите, нашите спиење маска, можат да се прилагодат на правото нивоа на притисок со различни спиење позиции да се создаде смирувачки, анти-puffing искуство!.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : целосна темнина blinders за спиење, совршен за дом, канцеларија, авионски, бизнис лента, релаксација, медитација, јога и несоница.Уживаат во мирен сон насекаде и во секое време.Ние сме биле посветени на обезбедување на висок квалитет на сон за нашите клиенти.По еден пробив години дизајн и процесот на тестирање, ние сме возбудени да ви донесе 100% блок светлина верзија на око маска.Оваа спиење маска, може да се ублажат вашиот притисок, подобрување на несоница, мигрена, и да ви даде најдобри спиење средина.ЦЕЛОСНА 100% СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА совршено лице-hugging контура.Поместена различни дебели подлога на челото, носот, образ области може да спречи секаков вид на светлина, да се создаде целосна темнина средина за одмор во секое време, насекаде.НЕМА ПРИТИСОК ЗА ОЧИ пространа 3 D дизајн околу очите и носот ќе ја напушти својата шминка непроменети и овозможи на вашето око движења да се случи слободно без oppressing на очното јаболко и трепките.Корисникот Пријателски Прилагодливост На целосно прилагодливи тока рака никогаш нема да се фати вашата коса и нејзините екслузивно дизајн овозможува релаксирачки и подмладителен спиење во секоја позиција сакате!Притисок за намалување на Дизајн соочи Со околу челото, носот, очите, нашите спиење маска, ќе се применуваат притисок, за сите на вистинските места за да се создаде смирувачки, анти-puffing искуство!Удобно Материјал Супер меки материјали, лесни & удобно за длабоко спие.Подобрување на несоница и да се добие долго РЕМ спиење секој ноќен живот.Продавачот Гаранција Опис : - Ние нудиме гаранција : Пробате нашиот производ за 60 Дена, а ако за тоа време не ви се допаѓа, ние ќе ви даде целосна наплата без прашања праша. - Ако имате било какви проблеми, прашања, или прашања, во врска со производ, ве молиме, посетете ја нашата продавница и контакт со продавачот поддршка на E-mail за целосна наплата или замена.Пакет се Вклучени : - 1 x 3 D Спиење Маска - 2 x Earplug - 1 x Патна Торбичка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата