Hemway | Сјај Боја Додаток за Емулзија / Акрилик Водата Базирани на Бои 100g (Сино)

Hemway | Сјај Боја Додаток за Емулзија / Акрилик Водата Базирани на Бои 100g (Сино)

Това е достапна
DEN 310.80
Количината на стоката:

Број 1 Трговија Сјајот Боја Додаток на Овој сјај се продава на трговија во светот.Највисок степен на сјај кои се користат во овој производ.Ние ги користиме само најдобрите суровини во овој производ, што го прави лесно да се примени & долготрајни пенливи сјајот резултати.Докажано #1 на пазарот преку слепи тестови се спроведени обемни испитувања со нашите сјајот за да се осигура дека вие сте добивање на најдобрите на пазарот.Colourfast и згаснат отпорни Hemway Сјајот Боја Додаток нема да излегуваат во јавноста било боја кога се применува.Сјајот нема да избледи со текот на времето, како и другите конкуренти. 100% ЗАГАРАНТИРАНО Не е 100% задоволни?Нема проблем!Едноставно се врати за нас во рок од 14 дена за брза, не-прашања поставувани рефундирање.Како што се гледа на ТВ.Ние нудиме целосна поддршка на производот, ако е потребно.Температурата Отпорни – Withstands многу високи температури.Се обидел & Тестирани - Во различни водата базирани на бои.MSDS (Материјал за Безбедност на Податоци на Состојба) може да се обезбеди ако е потребно.Colourfast - не крварат, се кандидира, рѓа, или слабее.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата