Врвка за околу Остатокот Mouse Pad,Hosimoln Удобно Мемориска Пена Mouse Pad со врвка за околу Поддршка,Анти-Лизга Гумени Глувчето Зглоб Поддршка Подлога за Работа Игри-25x23 geometry0

Врвка за околу Остатокот Mouse Pad,Hosimoln Удобно Мемориска Пена Mouse Pad со врвка за околу Поддршка,Анти-Лизга Гумени Глувчето

Това е достапна
DEN 237.36
Количината на стоката:

【ГОЛЕМИНА】Целокупната 25x23cm (10 x 9inch), 3мм-thickits глувчето за врвка за околу подлога одговара на повеќето компјутери или лаптопи.Можете да се движите глувчето околу лесно и мат форми добро. 【Не се лизга】Користење на природна гума дното, безбедно и заштита на животната средина, силна лепливоста линии во долниот дел цврсто се држи до масата без деформација.Обезбедување на удобност во исто време, тоа исто така може да игра улога во одредување на глувчето подлога. 【HD Печатење】Ние изберете животната средина-пријателски мастило жиг на пренос на хартија, и потоа ги пренесат на mouse pad преку висока температура.Моделот е јасна и светла, која може да се мијат без исчезнува. 【ЕРГОНОМСКИ ЗГЛОБ ПОДДРШКА】Ергономски Зглоб Поддршка Дизајн.Висок квалитет на мемориската памук зглоб подлога.Заштита на врвката за околу зглобовите, намалување на врвката за околу замор и болка предизвикана од долго време користење на глувчето. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на УСЛУГА】100% Гаранција Ако имате било каков проблем со вашиот производ, контактирајте со нас и нашиот тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.ОБЛИКОТ & ГОЛЕМИНА.Целокупната 25x23cm(10 x 9inch), 3мм-дебел,за изработка на овој mouse pad погодна за двете човекот/жената.Можете да се движите глувчето околу лесно и подлога форми добро.НЕЖНИТЕ ТКАЕНИНИ.На mouse pad е покриен со висока полиестер ткаенини, и мазни ткаенини обезбедува добра поддршка за помош на глувчето, така што го глувчето за да се движат слободно и назад во мат.Врвка за околу одмор донесува носат-отпор шевови на работ, не е лесно да попуштат и да падне, силни и издржливи.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ & WEARPROOF.Не се лизга гумени долната за поголема адхезија.Дури и кога игра е навистина жестока работа, bracer mouse pad е сеуште стабилна поддршка на рачниот зглоб, обезбедување на удобност во исто време, тоа исто така може да игра улога во одредување на глувчето подлога.ЕРГОНОМСКИ ЗГЛОБ ПОДДРШКА.Висок квалитет на мемориската памук зглоб подлога, мека на допир, да се подобри удобноста.Кога ќе го користите глувчето за долго време, може да се стави на врвката за околу удобно на мека поддршка подлога, ергономски глушец врвката за на одмор, ефикасно олеснување на замор на зглобовите на областа.Пакетот вклучува 1 x Глувчето Зглоб Поддршка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата