Prest-O-Одговара 2-0221 Grizzly Браун RV Чекор Килим

Prest-O-Одговара 2-0221 Grizzly Браун RV Чекор Килим

Това е достапна
DEN 519.60
Количината на стоката:

Пакет Димензии : 22 L x13.5 H x0.25 W (инчи).Пакет Тежина : 1.35 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 20221. Trailhead Универзална RV Чекор Килими одговара криви и прави 24 широк чекори.Единствена наежвам-како текстура лесно четки далеку нечистотија и остатоци од чевли, помагајќи да се зачува вашиот RV внатрешни работи.Направен од тешки-должност отворено трева што е УВ-заштитени и поотпорни на мувла и mildew за сите временски услови издржливост.Овие килими се едноставни за инсталација со вклучени извори кука и јамка за прицврстување на ленти, и се вклопуваат рачно или електрично чекори.Лесно да се чисти, едноставно цевка исклучување и сува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата