Батеријата Складирање Организатор на Батеријата Носителот Случај Има 72pcs АА ААА Батерии, Домашна Организација Сад Кутија (Батерии Не се Вклучени)

Батеријата Складирање Организатор на Батеријата Носителот Случај Има 72pcs АА ААА Батерии, Домашна Организација Сад Кутија (Батерии

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

Куќа Батеријата Организација и Складирање : Батеријата организатор носителот може да има 72pcs батерии доволно простор за секојдневна употреба.Батеријата организатор чување чувајте ги вашите батерии добро организиран и безбедно.Компактна големина : Надворешни : 33.5*23.5*7.5 cm/13.1*10.5*3.25 инчи.:лесен за фиока и нема повеќе батерии истури сите над подот.Големи Батерија Случај Организаторот Одговара за Сите Бренд Батерии : На полнење батерии кутија се вклопува 32pcs АА, 40pcs ААА специјално одговара за Energizer/ ACDelco/ Rayovac/ Panasonic/ Tenergy.(Без батерии вклучени).Тешко Батеријата Складирање Сад : Дома организација батеријата случај организаторот изработени од составени од силна, тешки-должност пластика, повеќе отпорни и несреќа worthiness од акрил.Доволно јасно да се најде она што батерии што треба.Батеријата Складирање Кутија : Батеријата носителот случај со дебели и мека соочи може целосно да се заштити вашите батерии.Монтажни вметнете пена со добро сечат дупки се вклопува со различна големина батерии удобно, исто така, цврсто може да се поправат сите батерии во жлебот, избегне триење помеѓу батерии.ја прави вашата хаос батеријата редовно и безбедно.Компактен & Преносни Батеријата Носителот : Мала батерија организатор сад со силна latch за лесно отворање и затворање.Врвот се справи со обезбеди погодности за носење, виси.Компактен дизајн лесно за вас да се стави било каде како плакарот, shelve.фиока.Најдобри изберете подарок за вашите пријатели и семејството.Пластични Батеријата Организатор Складирање Случај Носителот на Дом и Гаража Батерии Организаторите и Складирање.Зошто да го одберете НАС?. 1, Голем капацитет има 72pcs АА ААА батерии. 2, Сортирање складирање прави вашата батерија повеќе уреден. 3, Мило дизајн за да се намали проблемот предизвикан од батеријата триење. 4, Крпа отворен за лесно да се стави вашите батерии во и надвор од случајот. 5, Компактен дизајн, лесно да се стави во вашата фиока.Простор за заштеда на енергија.Чувајте ги вашите батерии за безбедност и намалување потроши простор и средена со различни големини и гломазна оригинална батерија пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата