Acouto за Јамаха (9.9/15HP) 682-44352-01 682-44352-01-00 Пумпа за Вода Impeller Дел за Јамаха (9.9/15HP) 682-44352-01 682-44352-01-00 индустриски-флексибилна-impeller-пумпи

Acouto за Јамаха (9.9/15HP) 682-44352-01 682-44352-01-00 Пумпа за Вода Impeller Дел за Јамаха (9.9/15HP) 682-44352-01 682-44352-01-00

Това е достапна
DEN 484.80
Количината на стоката:

Изградена од високо квалитетна ABS материјал, отпорни на абење и отпорен на корозија, долг работен век.Компактен дизајн, високо ефикасни, ниско ниво на бучава, лесен за инсталација и употреба.Заменете производителот дел број се : 682-44352-01, 682-44352-01-00, 682-44352-00-00, 682-44352-03, ЦЕФ 500320. Стабилни карактеристики, висока сигурност.Одговара за Јамаха (9.9/15 HP).Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Дење Работи Светлина Материјал : ABS Работен Напон : DC 12 V Боја Температура за Опсег : 6000~6700 K Осветленост : 70~90 LM (строго симетрични лево и десно) Работат на струјата : DC 150m A~300m A Работно Време : ≥24 Часа Работна Температура : -40~60℃ светла Боја : Бела Fitment : Одговара за Holden ПЕТ Ute Пакет Листата : 2 x Дење Работи Светлина 5 x Тока 1x Жици се Подигнат 3810 x Прирачник за Корисникот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата