AixiZ 15x50mm за 5.6 mm диоди ласерски модул ќорци 10 парчиња

AixiZ 15x50mm за 5.6 mm диоди ласерски модул ќорци 10 парчиња

Това е достапна
DEN 600.00
Количината на стоката:

15x50mm празно за ласерски модул изградба.Поддржува стандардот 5.6 mm ласерски диоди.Incluldes тензија извори и монтажа прстени.Акрилни леќа included.By популарна побарувачка, што се прави достапни на празно црева за нашиот 15 x 50mm ласерски модули компатибилен со 5.6 mm ласерски диоди.Вие сте купување на количеството на пет (5) црева.Секој обвивка доаѓа со делови прикажани : Долниот обвивка, горната обвивка, пролет планината, леќа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата