Shahnaz Husain Shagrow Билни Ајурведа Коса Чистење плус клима уред Најновите Меѓународни Пакување (6.7 fl. оз. / 200 ml)

Shahnaz Husain Shagrow Билни Ајурведа Коса Чистење плус клима уред Најновите Меѓународни Пакување (6.7 fl. оз. / 200 ml)

Това е достапна
DEN 491.52
Количината на стоката:

Бренд Нови Вистински Shahnaz Husain Производ во Извоз Пакување.Задоволството На Клиентите Да Се Гарантира.Билни шампон cum балсам за сува, оштетена коса.Се одржува на масло и влажност на рамнотежа на скалпот за поправка на оштетена коса и да го врати своето здравје и сјај.Ја храни косата која е избелени, permed, или се изложени на сончева светлина, прекумерна.Помага во намалување на губење на косата и подели завршува и го спречува предвремено посивена.Овој сестран производ содржи билни состојки како што се Brahmi, Bhringraj, и Хималаите Цреша дека помогне во одржување на масло и влажност на рамнотежа на скалпот за поправка на оштетена коса и да ја направат здрава.Shahgrow е особено корисно во негување на косата, тоа е избелени, permed, или се изложени на сончева светлина, прекумерна.Тоа помага во намалување на губење на косата и подели завршува и го спречува предвремено посивена .Континуирана употреба на овој производ ја прави косата здрава, силна, и lustrous.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата