Zephyr SFPR58-4 дишните патишта Удар за Безбедност на Страната за Полнење Комплет CFPREX 2 дишните патишта Удар Extender за Полнење

Zephyr SFPR58-4 дишните патишта Удар за Безбедност на Страната за Полнење Комплет CFPREX 2 дишните патишта Удар Extender за Полнење

Това е достапна
DEN 413.76
Количината на стоката:

Пакет на Zephyr SFPR58-4 дишните патишта Удар за Безбедност на Страната за полнење и CFPREX 2" дишните патишта Удар Extender за Полнење.Задолжителни за употреба со чистење на дишните патишта тркала 8" или 10" со 3' centerplates, 5/8" арбор дупка.Содржи прирабници, Заклучување Орев. 2 Инчен Полнила.Extender Комплет За Чистење На Дишните Патишта Тркала 5/8" - 11" Окно.Ова е еден пакет на Zephyr Безбедност Прирабници и Zephyr CFPREX 2" дишните патишта Удар Extender за Полнење.Дишните Патишта Удар За Безбедност На Страната.Zephyr воведува нашата нова "State-of-the-Art" дишните патишта Удар за Безбедност на Страната за Полнење.Zephyr развој на овие Висока Технологија, Лесни, но трајни Фланши.Прирабници се моделирани од Висока Густина Композитни Најлон кои се полесни, уште посилно од алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата