MOTINI Вештачки Вкусен Растенија во чисто Стакло Тенџере со Камче, Сет од 3 Potted Лажни Вкусен Реални Tabletop Зеленило Растенија за Домот и Канцеларијата за Декорација

MOTINI Вештачки Вкусен Растенија во чисто Стакло Тенџере со Камче, Сет од 3 Potted Лажни Вкусен Реални Tabletop Зеленило Растенија

Това е достапна
DEN 686.40
Количината на стоката:

Донесе природен изглед на зеленило во секојдневниот живот, со овој сет од 3 вештачки вкусен planters сместен во чисто стакло вазна и сместени во креветот на камчиња.Тие изгледаат прилично реална. 100% задоволни гаранција : Brand New од Три Парчиња Lifelike Вкусен Растенијата.Висок Квалитет, таписерии изработка ви дава реална чувство.Овие се совршени за прикажување на повеќето полиците, биро, countermantels, или прозорец sills.Тоа е високо препорачливо за себе или како подарок.Тоа е реална пената и живописни бои ќе остане свеж изглед и убава за долго време.Faux растенија оркестарот затворен, да го задржи пролет годината, изгледа свежо година по година, нема да падне и никогаш не ќе, кавга слободен и никогаш да не исчезнат, совршен за секоја уредување проект или оркестарот стил. 4.7"x3.9",. 4.1"x3.7,. 5.9"х5.12".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата