Вештачки Цвеќиња за Декорација Лажни Растенија Виси Затворен, Пластични Флора за Дома Отворено Градина во која има 24 КОМПЈУТЕРИ Зелена Падне од Тебе Боја Reallooking Ви?

Вештачки Цвеќиња за Декорација Лажни Растенија Виси Затворен, Пластични Флора за Дома Отворено Градина во која има 24 КОМПЈУТЕРИ

Това е достапна
DEN 1005.60
Количината на стоката:

Секоја куп на цвеќиња е внимателно собрани од страна на нашите раце.Може да се соберат за нив лесно. 【Ги красат вашата оркестарот】Прилагодливи цвеќиња и гранчиња обликувањето ви овозможи да ги красат место што сакате да ги красат со тоа.Понесете нежно со пердув duster, Исплакнете со вода и се суши, Или можете да изберете ладен воздух компресор за чистење на нив.Јас би се чувствуваат многу жал ако неколку цвеќиња неизбежно ќе падне во текот на долг превозот, бидејќи ние се користи рачно собрани производство.Тоа може да биде украсена насекаде, каде секојдневните домашни поставување станува место за гледање, висока уметност,што е и убава и стрес-ослободување.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Вашиот секојдневен домашниот амбиент таму станува место за гледање, висока уметност.И двете се убави и стрес-ослободување.за одгледување цвеќе.Можете исто така да го намали нивната должина, во согласност со индивидуалните потреби.Секој цвет може да биде извлечен и да е вметната во другите гранки за да се направи вашиот совршен дизајн.Пластични цвеќиња ќе изгледа новиот по чистење на прашина.Анти-УВ зрачење пластични растенија, зелена и природен изглед на еукалиптус лисја, црвена есенски камелија цвеќиња, светли бои, никогаш не венеат и никогаш нема да згаснат.*Објектот* ќе добиете 24 снопови зелена-есен од тебе бои пластични цвеќиња. 24 снопови декоративни цвеќиња може да ги красат 2.【Среќен Секојдневниот】24 гроздови на есен бои reallooking вештачки цвеќиња се за да се донесе убави бои во вашиот дом и вашиот живот.4 квадратни метри на просторот. *Вештачки Цвеќиња* популарноста на вештачки цвеќиња е резултат на модерната домот и декорација на брза живот, особено во семејството простор во вознемиреност околу недостаток на природни ресурси. 【Високо-квалитетни и безбедни материјали】Од пластични цвеќиња се изработени од не-токсични, безопасни и еколошки материјали, механички произведени и рачно да составуваат.*Користење на* Можете да ги красат во на пример Градини, патеки за Пешачење, Вратите, Салони, Спални соби, Студија соби, Надвор од windows, Јадење маси, Облекување, маси, Клупи,итн. 【Лесно да се грижи за】Тоа ви помага да се избегнат проблеми на наводнување, fertilizing, штетни инсекти, паразити, цвет-вегетаријанците, итн.Но, ве молиме да бидат сигурни дека тоа нема да влијае на користењето.*Вид Потсетник* Благодарам многу за вашата нарачка!Ние сме многу внимателни за да ја проверите секоја точка, секоја куп на цвеќиња, со цел да се обезбеди тоа е квалитетот.Тоа е задолжително за современ дом&канцеларија за декорација.Хотел, ресторан, кафе Мебел, празнична забава и свадба декорација, итн.Се разбира, нив може, исто така, совршено додадете една убава сцена во празнична забава и свадба. 【Задоволство гарантира】Веруваат во вашиот избор, доверба во нашиот квалитет, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, 100% замена/наплата.На 14-инчен букети и 9-инчен гранки може да биде произволно оформени во flowerpots.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата