XD Серија од KMC Тркала XD818 Heist Сатен Црна Тркала Со Бланширан Прирабница (16x8/6x114.3мм, +10мм форумот)

XD Серија од KMC Тркала XD818 Heist Сатен Црна Тркала Со Бланширан Прирабница (16x8/6x114.3мм, +10мм форумот)

Това е достапна
DEN 1795.20
Количината на стоката:

S-BLK.Сатенски Црна.Боја : Насликани | Големина : 16 инчи X 8 инчи | Конфигурација : 6 дупки X114.3 милиметри теренот круг со дијаметар од X10 милиметри објект форумот X4.89 инчи тркала backspacing.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата