SIQUK 40 Компјутери Пеперутка Клипови 90-тите години Пеперутка Коса Клип Barrettes за Жени и Девојки

SIQUK 40 Компјутери Пеперутка Клипови 90-тите години Пеперутка Коса Клип Barrettes за Жени и Девојки

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

Пакетот вклучува : дојде со 40 парчиња на пеперутка клипови во вкупно, aboundant количина за секојдневно носење и да го замени.Различни стилови : постојат 40 вида на различни стилови на пеперутка, може да се за еднократна употреба или многу пеперутка клипови користат заедно(Топло забелешка : поради големиот број на бои, неколку поединечни модели може да се повтори, ве молиме да се разбере.).Премиум материјалот : на крилата на пеперутката се направени од polyster материјал, алигатор клипови се направени од метал, сите пеперутка клипови се убави и лесен.Живописни и исклучителна : косата клипови со пеперутка форма и печатење на ткаенина со живописни пеперутка шема, телото со сјајот печати, живописни butterflyies на вашата коса убава декорација, жива и око-фаќање.Широк applicaitons : исклучителна пеперутка клипови се совршени за многу различни прилики, како секојдневно носење, свадба, партии, birthday (роденден), банкет, honeymoons, клубови, фестивали и така натаму.SIQUK 40pcs Пеперутка Клипови Девојка Коса Клипови Пеперутка Snap Клипови Barrettes за Жените Девојка Спецификации Количина : 40 парчиња во различни стилови, Големина : пеперутка ширина 5cm/ 1.97 инчи, алигатор клипови должина од 3,5 cm/ 1.38 инчи Материјал : крила на пеперутка се направени од polyster ткаенина и алигатор клип е направен од метал Широк applicaitons : исклучителна пеперутка клипови се совршени за многу различни прилики, како секојдневно носење, свадба, партии, birthday (роденден), банкет, honeymoons, клубови, фестивали и така натаму.Топло забелешка : поради големиот број на бои, неколку поединечни модели може да се повтори, ве молиме да се разбере.Пакетот вклучува 40 x Пеперутка коса клипови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата