Abimy 2 Пакет со Екстра Големи Памук Платно Тешки Перење Кеси, Разновиден Мулти Употреба Stroage Торба за Хотел,Беж

Abimy 2 Пакет со Екстра Големи Памук Платно Тешки Перење Кеси, Разновиден Мулти Употреба Stroage Торба за Хотел,Беж

Това е достапна
DEN 408.72
Количината на стоката:

100% Памук Платно Екстра Голема Торба За Перење.Одлично за за перење, кампување патувања, складирање и го забавува лагер.Исто така се користи како Дедо мраз Вреќи.Drawstring cinch-топ со кабелот за заклучување за лесно затворање.Направен од тешки памук платно за долго носење и употреба.Лесно се грижи машина за миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата