ЧАТАМ СЕЛО Croutons Морска Сол црн Пипер, 5 МЛ

ЧАТАМ СЕЛО Croutons Морска Сол црн Пипер, 5 МЛ

Това е достапна
DEN 1147.20
Количината на стоката:

Сите Природни. Транс Масти 0g.Resealable за Свежина.Сите Природни.Чатам село, croutons, морска сол & пипер големи сече се изработени со квалитетни состојки.Овој производ е печен од направија-од-нула француски леб тесто и се оставени да се излади пред да биде намалување на големина и прелиена со чатам селото е посебна леќата се вклопуваат.Печени до совршенство, чатам село, croutons, морска сол & пипер големи сече се совршени како ужинка или да го врвот на вашиот омилен салати и супи.Ве молиме погледнете исхрана фактот панелот за листа на можни алергени поврзани со производот.Секоја торба на чатам село, croutons, морска сол & пипер големи намали содржи 5 унца на производот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата