Pllieay 5 Парчиња 3inch Везови Карики Имитира Дрво Везови Круг Божиќ Круг Екранот Рамка Круг за Уметнички Занает, Шиење и Виси

Pllieay 5 Парчиња 3inch Везови Карики Имитира Дрво Везови Круг Божиќ Круг Екранот Рамка Круг за Уметнички Занает, Шиење и Виси

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

Пакет се Вклучени : 5 парчиња 3inch Имитира дрво пластика везови карики, тие се погодни за занаетчиски предмети и украси.Материјал : Направен од гума, пластика, тоа е издржлив и флексибилни.Можете да повторна употреба тоа.Практична настава : Тоа е едноставна и практична, тоа може да се стегне сите големини на везови крпа, што го прави лесно за вас да embroider.Дизајн : нема шрафовите на везови карики, само не-прилагодливи виси прстен.Античкиот месинг виси прстен е само за декорација и виси на занает.Широка Примена : Тоа може да се користи не само за иглата занаетчиски вештини,везови и ткаенина сликарство,можете исто така да го користите во ѕид декорација, свадба декорација, garlands, Божиќ украси.Pllieay 5 парчиња 3inch везови карики, Екранот Рамка Круг за Уметнички Занает, Шиење и Виси Како да го користите : 1. Посебна внатрешна рамка и надворешната рамка. 2. Капак на внатрешна рамка со крпа. 3. Притиснете вез платно во внатрешните рамка со надворешниот рамка.Карактеристики : Материјал : Гума, Пластика.Боја : Дрво Боја.За Големина на : Внатрешен дијаметар : 2.5 инчен/6.4 cm, надворешен дијаметар : 3.3 инчен/8.4 cm.Пакет се Вклучени : 5 x везови карики(3inch/8cm) Забелешки : 1. Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење. 2. Вез карики се направени од пластика со имитација на дрво боја на површината, може да имаат мала боја разлика во споредба со слика, ве молиме да го купат внимателно ако умот. 3. Внатрешниот прстен и надворешниот прстен треба да се повлече, освен директно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата