Анти ги искористи Соединение, Бело, Здраво-Темп, 16oz

Анти ги искористи Соединение, Бело, Здраво-Темп, 16oz

Това е достапна
DEN 892.80
Количината на стоката:

Цена За : Секоја Мин.Оперативен Темп. : -20 Степени F Објект : Анти ги искористи Соединение Апликација : За Не-Преработка на Храна Индустриски Печки за Греење, Транспортни Bushings, Лизгачи, Завртки и Навртки Објект : Анти ги искористи Соединение Специфична Тежина : 1.12 Стандарди : - Нето Тежина : 16 оз.VOC Содржина : 4% Серија : LB 8036 Max.Оперативен Темп. : 2000 Степени F Сад Големина : 16 оз.Сад Тип : Четка-Top Може да Боја : Бела Лубрикант NSF Оценка : Не Оценет Физичка Форма : Ставете Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Anti Ги Искористи Соединение, Бело, Здраво-Темп, 1-Lb.Четка Врвот Може, Големина/Нето Тежина 16 оз, Темп Спектар -20 до 2000 F, Специфична Гравитација 1.12, Содржи 0.4% VOC, Филм Тип Цврсти, За Не-Преработка на Храна Индустриски Печки за Греење, Транспортни Bushings, Лизгачи, Завртки и Навртки, Екстремно Висока Температура, неметални Формулација со Чиста Бела Изглед '.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата