MyEyeglassCase Спортски очила за сонце Случај и Тенок паричникот Полу тешко големи очила случај w/спојувалка за каиш мека торбичка & платно

MyEyeglassCase Спортски очила за сонце Случај и Тенок паричникот Полу тешко големи очила случај w/спојувалка за каиш мека торбичка

Това е достапна
DEN 492.00
Количината на стоката:

КРАЈНАТА ЕВА очила за сонце СЛУЧАЈ кој доаѓа со ТЕНОК ПАРИЧНИКОТ внатре, силна лесни очила случај за забрзаниот начин на живот, ова комбо ви овозможува да остане отворено, без потреба за ранец или паричникот.CONVENIET & ЗАШТИТНА : големи очила случај е направен од цврст флексибилен материјал, доаѓа со патент за лесно отварање, Пластична Клип кој може да биде прикачена на појас јамка, велосипед, или ранец.Во ВНАТРЕШНОСТА на тенок паричникот спроведен со Велкро кои може да се одделат и користи одделно.ВОДООТПОРЕН И БЕЗБЕДНО : ова очила за сонце случај тешко школка ќе го заштити вашиот рамките од дожд, снег вода spills, во внатрешната стадото дизајн за да се спречи вашиот рамките од гребење или пукање.за подобра заштита додадовме на drawstring торбичка и ткаенина за чистење за заштита на вашите леќи.EYEGLASS СЛУЧАЈ МЕРЕЊА : Очила Случај одговара на Средни до Големи Рамки во прав или малку криви Рамки, ќе се вклопи во рамки до 5 ¾ "L X 2 1/2" W X 2" H, Паричник Големина : 4.0" L * 2.5" W, Паричник има средината & страна кредитна картичка / пари слот.Посета MYEYEGLASSCASE Продавница, линкот погоре, за целосна Наплата на хард очила за сонце случај, очила тежок случај, Мека очила за сонце Патување Случај за Мажи & Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата