Мобилен Телефон Градите Рака Подигнат Планината Глава Рака Држач за Полнење за POV/VLOG,Мобилен Телефон Клип на Компатибилен со iPhone,Samsung,GoPro Херој 9, 8,7, 6, 5, 4,, 3,2, 1,AKASO,DJI Osmo

Мобилен Телефон Градите Рака Подигнат Планината Глава Рака Држач за Полнење за POV/VLOG,Мобилен Телефон Клип на Компатибилен со iPhone,Samsung,GoPro

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

【Одлична Идеја За животот-снимање снимање】Ова е одлична идеја да се направи вашиот паметен телефон за да стане акција камерата за да снимате оние прекрасен момент од твојот живот,тоа може да се ослободи вашата рака и одржување на стабилна снимање статус,тоа е одлична POV снимање tools. 【Флексибилност】 Посебен дизајн кој е на прво лице перспектива снимање за купувачот, тоа може да покаже колку всушност е слика за тоа што го видов,раководител на рака планината и градите рака планината обезбеди различни снимање височини,погоден за различни снимање потреби. 【Широк Compatiblity】Pellking Додатоци комплет не користите само за 4-7inch smartphone,исто така, ги собере сите Одат Про Hero9/8/7/6/5/4/32/1, на Сесијата, Фузија и DJI OSMO Акција, Insta360 Еден R,, AKASO, SJCAM итн. 【Употреба сценарио】Погодни за планински велосипедизам, скијање,сноубординг, мотокрос, гребло спортови,будат интернат и други акција спорт. 【Забелешка】имаме мал клуч во овој телефон VLOG/FPV комплет,ве молиме да го користите за да пресврт на долг навој, тогаш тесни телефонот носителот,телефонот носителот нема да слајд.ве молиме не користете го вашиот прст за да пресврт тоа.вие не треба да се грижите за "телефон тежина".ние сме многу убедени со Pellking додатоци за квалитет,било квалитетот прашање ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви даде замена или враќање на средствата.Кога прави напорни вежби, ве молиме не користете го телефонот на градите и Главата рака монтирање на комплет за снимање мобилен телефон видео, не е погоден за трчање и скокање!!!Fearture : Брзо ослободување дизајн, Телефон или камера можат да бидат брзо инсталиран и да се отстрани без полека се нарезници на завртки при преминување меѓу градите рака/Глава рака mpunt.Многу погодно.Спецификација : · Примена : планински велосипедизам, скијање,сноубординг, мотокрос, гребло спортови,будат интернат и други акција sportsand повеќе.· Материјал : PC+ABS Пластика+силикони· Боја : Црна· Одговара за : возрасни 130 - 250 кг.Пакет се Вклучени : · 1 x Градите Рака Планината· 1 x Главата Рака планината· 2 x J-Кука Тока· 2 x Долго screw1 x 360° на Ротација телефон holder1 x Заштита lanyard1 x S-адаптер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата