Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Полнети Кадифен Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок Кадифен играчки (Боја : Розова боја

Симпатична кукла Кадифен Играчки Мека Полнети Кадифен Кукла Перница Кревет Половината Перница за Деца Девојки Роденден Подарок Кадифен

Това е достапна
DEN 8822.64
Количината на стоката:

Димензии : 30cm, 45см, 65cm.Симпатична изразување : сладок изглед, останете симпатична и лекува, симпатична и да се трансформира вашето срце.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосна PP памук : целосна и три-димензионални пополнување, бела, мека и еластична.Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Име : Седи Goat Fabric : јагне velvet Filling : PP cotton Color : розова, beige Size : 30cm, 45см, 65cm Uses : Фрли перници, перничиња, роденденски подароци, слатки кукли.Симпатична изразување : сладок изглед, останете симпатична и лекува, симпатична и да се трансформира вашето срце.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосна PP памук : целосна и три-димензионални пополнување, бела, мека и еластична.Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Пакет : 1 piece Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата