StarKist Пилешко Креации Teriyaki, Една Служи Торбичка, 2.6 оз

StarKist Пилешко Креации Teriyaki, Една Служи Торбичка, 2.6 оз

Това е достапна
DEN 1070.40
Количината на стоката:

ВКУСНИ ВКУС : Нашиот тендер, бела кокошка е маринирана во пикантен teriyaki сос дека е delicately балансирана со соја сос, лукот и ѓумбирот.Нашите Star Kist Пилешко Креации Teriyaki пошта се популарен омилен кои може да се земе насекаде, во секое време!.ДОБАР ИЗВОР НА ПОСНО ПРОТЕИНИ : Нашата Пилешко Креации торбичка е направен со премиум бело пилешко, израснат на Американскиот фарми и спакувани во САД.Тоа е 11g на протеини и 80 калории по торбичка.ДОДАДЕТЕ РАЗЛИЧНИ во ИСХРАНАТА : Star Kist Пилешко Креации Teriyaki Пилешко е исправна избор за закуска или вечера.Тоа е совршено се вклопуваат за денес е активен начин на живот, и оди добро со Кето, Медитеранот, и Weight Watchers исхрана планови.ВКУСОТ на СВЕЖО ТОРБИЧКА : Нашиот вкус на свежо подготвен-да-јадат пилешко торбичка задржува свежината на вашиот омилен оброк или ужинка, па секогаш е вкусно, и е подготвен кога ќе се.Нема да настроената бара или одвод е потребно – само солза, да јадат и да си одат!.ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : На Star Kist Пилешко Креации Teriyaki Пилешко торбичка е лесно за чување и одлично да се има корисна кога глад удари – без разлика дали сте во движење, во канцеларија или дома.Вкус Име : Teriyaki | Големина : 2.6 Унца (Пакување од 1).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата