PC ФАРМА Темно Виолетова Страст Овошје -- Свежи Слатки Добар Мирис --3lbs (Флорида Број 1)

PC ФАРМА Темно Виолетова Страст Овошје -- Свежи Слатки Добар Мирис --3lbs (Флорида Број 1)

Това е достапна
DEN 1104.00
Количината на стоката:

Темно виолетова страст овошје има мирис на стотици овошје.Оперативниот принцип на П. С Фарма е едноставна : со користење на еден-стоп директна пошта услуга, страст овошје е дадено директно од фарма до клиентите, минимизирање на кавга и обезбедување на свежината на овошјето.Тоа навистина е "Фарма директни, Побрзо, Новак!".Стр.С.Фарма во моментов е само страст овошје орхидеи во САД, каде што критична одгледување процес е надгледувана од страна на Кинески Американски botanists.Практиката е раководена од главен научник, Професор Ji, кој е роден во градот Puli во Тајван, кој исто така се случува да се родното место на страст овошје.Со над 30 години искуство и како пионер во практиката на загадувањето бесплатни земјоделство, Професор Ji е широко призната како водечки експерт во страст овошје одгледување и е сертифициран од страна на Тајван е престижниот SGS организација.Стр.F Фарма три нови сорти, Флорида Број 1,Флорида бр.2.,и Флорида Број 3, се супериорни во текстура, вкус и хранлива содржина во споредба со типичен страст овошје во американскиот пазар денес.Преку P. F. Фарма, Американски потрошувачите ќе можат да уживаат страст овошје со полн вкус, богата исхрана и автентичен вкус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата