Гас Charbroiler - Лава Карпи 15Wx25-3/4Dx15-1/2H 40,000 BTU

Гас Charbroiler - Лава Карпи 15Wx25-3/4Dx15-1/2H 40,000 BTU

Това е достапна
DEN 599.52
Количината на стоката:

Гас Charbroiler има H стил леано железо горилници обезбеди повисок топлина излез и зголемена издржливост.Тешки бројлери достапен во лава камен или светли стил.И стилови функција wraparound нерѓосувачки челик гарда.Нерѓосувачки челик bullnose дизајн им помага на заштита на контроли.Aluminized челик двоен ѕид изградба страничните панели.Прилагодливи тешки леано железо решетки за дебели или тенки изгорат марки.Нерѓосувачки челик вода тавата.Испраќаат Природен гас.Поле кабриолет да ЛП.Wx Dx H.режач.BTU.lbs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата