21323-232316B Шофершајбната за Миење Пумпа со Grommet Компатибилен со BMW E46 E38 E39 E60 E65 X3 E53 Х5 Z3 Z4 одговара 67128362154 67128377612/TAMKKEN

21323-232316B Шофершајбната за Миење Пумпа со Grommet Компатибилен со BMW E46 E38 E39 E60 E65 X3 E53 Х5 Z3 Z4 одговара 67128362154

Това е достапна
DEN 1574.40
Количината на стоката:

▲1 година гаранција▲ TAMKKEN бренд гарантира вистински квалитет, бесплатна и лесна замена или рефундирање во една година гаранција за квалитет време. ·▲Pls проверка на вашето возило fitment внимателно повторно во опис на производот следи за да се избегне било погрешно купување.И pls се задржи пакет во добра состојба, ако сакате да се вратите. ▲Ова Пред Шофершајбната за Миење Пумпа е посебно дизајниран за BMW E46 E38 E39 E60 E65 X3 E53 Х5 Z3 Z4 ве Молиме проверете детали fitment во описот подолу. ▲ Компатибилен ОЕМ број на делот од овој Пред Шофершајбната за Миење Пумпа е 21323-232316 B,67128362154, 67128377612, 67 12 8 362 154, 67 12 8 377 612. ▲1 година гаранција. ▲TAMKKEN бренд гарантира вистински квалитет, бесплатна и лесна замена или рефундирање во една година гаранција за квалитет време.Fitment : Компатибилен со BMW : 1997-1999 318i 1997-1999 318is 2001-2005 320i 2000-2000 323 Ci 1998-1998 323i 1999-1999 323i E46 1999-1999 323i E36 2000-2000 323i 1998-1999 323is 2001-2006 325 Ci 2001-2005 325i 2001-2006 325xi 2000-2000 328 Ci 1999-1999 328i E46 1999-1999 328i E36 2000-2000 328i 2007-2007 328i 1997-1999 328is 2007-2007 328xi 2001-2006 330 Ci 2001-2005 330i 2001-2005 330xi 2001-2004 525i 1997-2000 528i 2001-2007 530i 1997-2003 540i 1997-2001 740i 1997-2001 740i L 2002-2003 година 745 Li 2002-2003 година 745i 1997-2001 750i L 2003-2003 760 Li 1997-1999 М3 2001-2006 М3 2000-2003 М5 2004-2017 X3 2000-2006 Х5 1997-1998 Z3 1999-2000 Z3 Roadster 1999-2002 Z3 М Roadster 2001-2002 Z3 Roadster 3.0 L6 2003-2008 Z4 2000-2003 Z8.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата