Гучи GG0061S 003 Зелена/Црвена/Злато GG0061S Круг очила за сонце Леќа Категорија 3 S

Гучи GG0061S 003 Зелена/Црвена/Злато GG0061S Круг очила за сонце Леќа Категорија 3 S

Това е достапна
DEN 9600.00
Количината на стоката:

метал.Јапонија.Метална рамка.композитни леќа.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 56 милиметри.Мост : 22 милиметри.Рака : 140 милиметри.Гучи Женска Круг очила за сонце, Злато/Зелена, OS.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата