UGG Мажите Хенк Sweatpants

UGG Мажите Хенк Sweatpants

Това е достапна
DEN 2038.80
Количината на стоката:

92% Памук, 8% Elastane.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Лесни двојно поврзана руно : 92% Памук, 8% Elastane, 100% Полиестер куп.Ребрести корселе и ткаенината.Странични џебови. 26" inseam [Големина M].Тенок нога jogger.Направена од лесни двојно поврзана руно, оваа атмосфера jogger жадувам е совршен за секоја сезона.Носат со нашите Гордон Качулка за викенд lounging.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата