Хемптон Наутички Blackbeard е Кралица Ана е Одмазда Пиратски Брод, 15

Хемптон Наутички Blackbeard е Кралица Ана е Одмазда Пиратски Брод, 15

Това е достапна
DEN 1346.40
Количината на стоката:

Пристигнува целосно собрани со сите плови монтирани.Висок квалитет на шумата вклучуваат цреша, бреза, јавор и ружино дрво.Рачно изработени дрвени трупот и јарболи. 11 handsewn црна крпа плови.Со гордост се покажува Blackbeard е познат знаме.Од Производителот Авантура на широкото море чека со овој пиратски брод модел, историски брод што носи познат пиратски Blackbeard на неговите освојувања низ огромното морињата.Овие симпатична високи бродот модели остатокот лесно по секоја полица или маса и додадете контакт на авантура и возбуда во секоја соба е оркестарот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата