Стариот англиски јазик од страна на Mappin и Webb англиски Sterling Silver Место Супена Лажица 6 7/8

Стариот англиски јазик од страна на Mappin и Webb англиски Sterling Silver Место Супена Лажица 6 7/8

Това е достапна
DEN 2616.00
Количината на стоката:

Возраст : 1850-1899. Бренд : Mappin & Webb.Модел : Стар Англиски.Тип : Лажица.Состав : Стерлинг Сребро.Стариот англиски јазик од страна на Mappin и Webb Sterling сребро Место Супена Лажица 6 7/8" во моделот Стариот англиски јазик од страна на Mappin и Webb.Тоа е monogrammed (monos варира) и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата