Тројански NaturaLamb Латекс Слободни Луксузни Кондоми, 3ct

Тројански NaturaLamb Латекс Слободни Луксузни Кондоми, 3ct

Това е достапна
DEN 193.68
Количината на стоката:

Не содржи латекс и може да се користи од страна на латекс се чувствителни луѓе.Вода-лубрикант, за удобност и чувствителност.За бременоста заштита САМО.Не штитат од Спб.Секој кондом е индивидуално тестирани за да се помогне да се обезбеди сигурност.Ексклузивно KLING-TITE бендот да се одржи кондом во место.Помага во намалување на ризикот од бременоста.Секој кондом е електронски се тестираат за да се помогне да се обезбеди сигурност.Тројански Natura Lamb Не-латекс кондомите се обезбеди вистинска кожа со кожа интимност.Идеален за моногамен парот кој сака зголемена чувствителност со доверлив бременоста заштита.Секој кондом има вода-лубрикант за удобност и чувствителност.Тројански Natura Lamb бренд латекс кондомите се бесплатни и може да се користи од страна на латекс се чувствителни луѓе.Тројански Natura Lamb кондоми функција на ексклузивни KLING-TITE бендот да се одржи на кондом во место.Електронски се тестираат за да се помогне да се обезбеди сигурност.Овие кондоми ги заштитите вие и вашиот партнер од несакани бремености.Тројански Natura Lamb кондом НЕ обезбеди заштита против (Спи).ТРОЈАНСКИ Бренд кондомот Америка #1 кондом, доверлив повеќе од 100 години.ТРОЈАНСКИ Бренд промовира безбедна и здрава, и се забавуваат на сексуалниот живот.Од кондомот да vibrators да мазива, TROJAN Brand е посветен на доставување на иновативна технологија, висок квалитет на производи кои нудат задоволство и заштита.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата