Raylove Унисекс Тешко Школка Наочари Случаи, Заштитни Случај За Очила(2Black+1Grey)

Raylove Унисекс Тешко Школка Наочари Случаи, Заштитни Случај За Очила(2Black+1Grey)

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЗДРАВ И ЛЕСЕН : хард школка на Ray Love Очила Случај е направен за да не само да го носи вашиот eyewear, но за да го заштити од инциденти на леќи и штети на рамката.На трајни случај има удобна заврши на надворешноста и мека заштитна обвивка на внатрешни работи да се спречи очила од тоа да биде изгребани и dirtied.Случајот е значителен и заштитна, лесен доволно за да се носат со леснотија.ЧУВА ВАШИТЕ ОЧИЛА ЧИСТИ : Поради посебна обвивка, мека обвивка е исто така одлична за заштита на вашите леќи од нечистотија и остатоци, на тој начин одржувајќи ги чисти.Материјал & ГОЛЕМИНА : Овој случај, главно, се прави со лен ткаенини.Ентериерот е наредени и ќе не нула до леќи.И Внатрешни Димензии : Должина 6.02 Инчен - Ширина 2.1 Инчен - Висина 1.3 Инчен / Надворешни Димензии : Должина 6.37 Инчен - Ширина 2.38 Инчен - Висина 1.8 Инч.Случајот се вклопува во стандардната големина наочари.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО НАОЧАРИ : Совршен за вршење мала или средна очила.како Сина Светлина Блокирање Очила,читање очила и Компјутерски Очила.во прилог на ова,Пространа внатрешни работи го прави случај повеќенаменски складирање алатка за мали електроника, опрема, или други мали предмети.ГАРАНЦИЈА : Ние веруваме во нашите производи и назад нив со 3 месеци производителот гаранција и 24/7 лесно да се постигне пријателски услуги на клиентите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата