Таен Агент Девојка Двојно Пакет - Силуета Lifesize Картон Исечок / Standee / Standup - Вклучува 8x10 (20x25cm) Ѕвезда Фото

Таен Агент Девојка Двојно Пакет - Силуета Lifesize Картон Исечок / Standee / Standup - Вклучува 8x10 (20x25cm) Ѕвезда Фото

Това е достапна
DEN 1919.76
Количината на стоката:

183cm високи Lifesize Исечок.ВКЛУЧУВА 8x10" ФОТОГРАФИЈА!Со вашиот исечок ќе го добиете прикажан дарежлив 25x20cm сјаен финиш фотографија професионално произведена и отпечатена на премија, горниот крај архива на квалитетот на Fujifilm брендирани фотографска хартија.Assembles и огради далеку за лесно складирање во секунди.Само Поддршка.Погоден за подароци, спална соба декорација, домашен театар декорација, ѕид декорација, дете спални соби, канцеларија клупи и партии.Погоден за подароци, спална соба декорација, домашен театар декорација, ѕид декорација, дете спални соби, канцеларија клупи и партии.Има традиционално се наредени кино foyers за години, сега можете да го декорирате вашиот дом, канцеларија, деца спалната соба или на лице место со вашите омилени, филм, музика или ТВ ѕвезди!Нашите lifesize и tabletop standees ќе се претвори глави и wow vistors во еднаква мерка!Тие, исто така, се совршен точка на фокус на било тематските партија или совршен подарок сигурни за задоволство на повеќето страствен фан.Сите standees се дизајнирани само поддршка и состави за неколку секунди.Од друга страна можно е да го напушти поддржува рамен и ѕид на standee како што сакаат.Сите standups може да биде укината за лесни за складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата