RepelWell Мулти-Заштита Дамка & водоотпорен (12oz) Еко-Пријателски, Пет-Безбедно Спреј Чува Вашите лични Предмети Чиста, Сува и Гледа Како Нов, ги Штити Ткаенина, Текстил, К?

RepelWell Мулти-Заштита Дамка & водоотпорен (12oz) Еко-Пријателски, Пет-Безбедно Спреј Чува Вашите лични Предмети Чиста, Сува и Гледа

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

➤ Безбеден за вас и сè што сте ги испрскате кон; обезбедува крајната дамки, нечистотии и ленти за одбрана за облека, мебел, обувки, рачни торби, теписи и повеќе; тоа е дури и безбедно да се користи на деликатни ткаенини како свила и велур. ➤ Hydrophobic, cutting-edge технологија создава ултра-тенок, мирис-бесплатно, невидливи штит кој repels течности, пет дамки, нечистотии, масла, козметички производи, вино, кафе, чај и повеќе да се задржи вашите лични предмети чисти и бараат нов, повеќе. ➤ Еколошки-пријателски, кристално јасно дамка и истури заштита трае низ повеќе перења и не се менува боја, текстура, или breathability на ткаенина; repels дамки, течности, и нечистотија, за период до 24 месеци од првичната апликација. ➤ Не-аеросол, не-запалив; безбеден за вас, за вашите миленици, и на животната средина; лесен за употреба, не бараат подготовка или лична заштитна опрема; едноставно спреј и нека се исуши. ➤Вклучува (1) 12oz шише Repel Well Мулти-Заштита.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата