REAHOME 8 Фиока Салон со Полици за Спалната соба Големи Ткаенина Складирање Организатор Единица за Плакарот Дневна Соба Entryway Канцеларија Здрав Челична Рамка Дрвени Вр

REAHOME 8 Фиока Салон со Полици за Спалната соба Големи Ткаенина Складирање Организатор Единица за Плакарот Дневна Соба Entryway

Това е достапна
DEN 2399.76
Количината на стоката:

[Преносни и Лесно да се Соберат] Производ големина : 37.6"L x 11.41"W x 41.9"H. Постојат разбирлива собранието инструкции и нумерирани делови во пакет.Тоа е лесно за вас да собрание во рок од 30 минути.Кабинетот надгради страна на менувачот, па можете да се движи во било кое време.Тоа е исто така погоден е да се користи во повеќе соби како што плакари, перење соби, спални соби, дневни соби, ходници, расадници, играта соби, влезот канали, универзитет домови, канцеларии, итн. [Висок Квалитет и Трајни] На здрав челична рамка и издржливи МДФ дрвени водоотпорен countertop обезбеди сигурен сила и стабилност.Оваа топ-одборот е издржлив, лесен да се избрише и се чисти, и воздушно сушен брзо по користење на влажна крпа.Оваа рустикални браун виткање фиока (не-дрво фиока) е направена на катјонската материјали, сите други страни и недостатоци се направени од високо квалитетна дише не-плетени синтетички влакна. [Структурни Стабилна] полицата може да се залепи на ѕидот, со користење на Анти дампинг уред за да одбегнете потенцијални безбедносни опасности на децата дома.Прилагодливи нозе прави салон погодна на нерамна земјата да биде стабилна и да ги штити подот од гребење.Четири X крстот барови зад себе има надгради структурна стабилност повторно!. [Мултифункционален Складирање] REAHOME Складирање Кула има 8 големи фиоки и 2 слоеви на полиците за да ви помогне продавница светилки, книги, украси и слични работи во ред.Две-големина полица-одборот го зголемува површина и ви помага да се земе долниот предмети лесно.8 фиоки имаат голем капацитет и две организирани кутии, како подароци ви помогне да средиме долна облека, чорапи, врски, ремени, опрема, итн.Приватни работи и работите што сакате да се покаже може да биде одделно чуваат во фиоките и полица. [Уникатен Трапезоидна Дизајн] кабинетот не е дизајниран како комбинација на фиоки и трапезоидна полица, што е повеќе од убава и практична.Овој кабинет беше направен на селски браун катјонската материјали и Домот, дрвени рачки на фиоките се направи тоа лесно да се отвораат и затвораат.Овој уникатен дизајн е погодна за декорација за модерен, рустикален, ретро, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата