ECCPP Тркала Центар и Имајќи Собранието Пред 513159 одговара 1999-2004 Jeep Grand Cherokee 4.0 4.7 L L 5 гкл тркала центар нема ABS 3 Гром Прирабница

ECCPP Тркала Центар и Имајќи Собранието Пред 513159 одговара 1999-2004 Jeep Grand Cherokee 4.0 4.7 L L 5 гкл тркала центар нема ABS

Това е достапна
DEN 982.56
Количината на стоката:

ТРКАЛА ЦЕНТРИ ПАРАМЕТАР - OE 513159, 5 гкл, Предна Оска, без ABS, Прирабница Дијаметар : 6.465 Во.ВОЗИЛОТО КОМПАТИБИЛНИ - Центар собранието одговара за 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Jeep Grand Cherokee 4.0 4.7 L L. ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈА - центар лежишта може да се поправи на гума и поддршка на тежината на целото тело, обезбедува прецизни насоки за ротација на центар.тркала центар имајќи им овозможува на тркала и во прилог на компоненти за да ја ротирате непречено и држи воланот во прилог на автомобил.висок квалитет на тркала центар собрание направи да уживате во вашето возило безбедно и непречено.ПРЕМИУМ КАРАКТЕРИСТИКИ - ECCPP тркала имајќи собранија произведени од страна на високо-квалитетните материјали за обезбедување на прецизно натпревари, издржливост, сигурност и премиум перформанси.На висок квалитет на печат дизајн обезбедува супериорни против загадувањето заштита, обезбедување на центар лежишта се чисти, долготрајни и минимизирање на бучава и вибрации.Тркала завртки со заштитен слој, кој им помага да се спречи рѓа и корозија и го прави полесно да се размонтираат и правилно свртување на воланот ореви.СЕРВИС и ГАРАНЦИЈА - 1 година гаранција, поддршка замени, врати и враќање на услугата. 1999 Jeep Grand Cherokee. 2000 Jeep Grand Cherokee. 2001 Jeep Grand Cherokee. 2002 Jeep Grand Cherokee. 2003 Jeep Grand Cherokee. 2004 Jeep Grand Cherokee. 713159. BR930335. HA598679. WB13159. ABS светло е вклучено.Прекумерна сопирачките на возилото "игра".Влечење на една страна кога сопирање.Вибрации,се чувствува во воланот.На hummingor татнеж на бучава.Отстрани тркало покрива тркала и гуми.Отстрани caloper.Отстранете ја скрши влошки и оска орев.По отстранувањето, да се стави на ново лого.Конечно, да се стави сите отстранети делови ordinally.Без ABS.ОЕМ Fitment.Премиум произведени.Намалување на бучава.Издржливост. 1999 Jeep Grand Cherokee 2000 Jeep Grand Cherokee 2001 Jeep Grand Cherokee 2002 Jeep Grand Cherokee 2003 Jeep Grand Cherokee 2004 Jeep Grand Cherokee.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата