12 Снопови Вештачки Треви Отворено УВ Отпорни Лажни Трева Не Исчезнат Faux Пластични Растенија Градинарски Прозорец Кутија Декорирање(Зелена Трева)

12 Снопови Вештачки Треви Отворено УВ Отпорни Лажни Трева Не Исчезнат Faux Пластични Растенија Градинарски Прозорец Кутија Декорирање(Зелена

Това е достапна
DEN 407.76
Количината на стоката:

【Блиску до природата】Тие имаат многу природни и реални изглед да ви донесе бујна дали во затворени простории или на отворено.Вештачка трева може да се чуваат свежи и убави година по година. 【Мултифункционален декорација】-дизајниран за надворешна употреба во затворени простории декорација.Овие lifelike треви додадете шармантна шарм на вашата пред тремот, walkway, градина,кујна, прозорецот,дневна соба, трпезариска маса, спални, тераса и градина ограда.Лажни трева се многу погодни за секојдневна дом градина декорација, родендени, празници, свадби, спомен места, DIY проекти, итн. 【Грижа за Слободно : 】 : Пластични растенија е ув отпорни и никогаш да не исчезнат, Пронаоѓа изгледа Вештачка трева се совршени за било уредување проект или оркестарот стил, без да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување; овие faux трева се засекогаш-во-блум секаде каде што ќе изберете за да ги прикажете. 【Функција】 : Пакет од 12 гроздови .Должина од 35-43cm/13.78 во 16.92 во (прилагодлива должина).Секоја група има 7 флексибилни произлегува и густа лисја. 【Бренд Ветување】 : JEMONG се фокусира на внатрешна и надворешна пластични цвет брендови.Ние строго го контролираат квалитетот и цената, и се стремиме да се подобри убава дом и градина живот.секој купување доаѓа со нашите 100% пари гаранција за враќање.Ние веруваме дека преку нашиот фокус, JEMONG бренд дефинитивно ќе го направат вашиот живот подобро!.Пакет од 12 гроздови.Должина од 35-43cm/13.78 во 16.92 во (прилагодлива должина).Секоја група има 7 флексибилни произлегува и густа лисја.Пакет од 12 гроздови должина од 35-43cm/13.78 во 16.92 во (прилагодлива должина)Секоја куп има 7 флексибилни произлегува и густа лисја.Пластични растенија е ув отпорни и никогаш нема да згаснат.Резолуцијата изгледа Вештачка трева се совршени за било уредување проект или оркестарот стил, без да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување; овие faux трева се засекогаш-во-блум секаде каде што ќе изберете за да ги прикажете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата