Пирс Пилешко Топла и Зачинета 1 и 2 Заеднички Пилешки Крила, 7.5 Фунти -- 2 за секој случај.

Пирс Пилешко Топла и Зачинета 1 и 2 Заеднички Пилешки Крила, 7.5 Фунти -- 2 за секој случај.

Това е достапна
DEN 3693.60
Количината на стоката:

На Пирс Пилешко Големи Крило Zings може да биде длабоко пржени и поврзан со сирење сосови или сос.Овие 1 и 2 заеднички пилешки крила се зачинет со црвени пиперки за топла и зачинета вкус.Breaded со пченично брашно и зачини, на Пирс пилешки крила се хрупкави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата