YSYSZYN 100PCS Mịni Око Иглички Отворот Конектор Завртка Циклуси за Приврзоци од 8ММ х 4 MM Метал Eyepins Куки претходно биле вклучени Завртка (Боја : Злато, Големина : 15mm) (Боја : С

YSYSZYN 100PCS Mịni Око Иглички Отворот Конектор Завртка Циклуси за Приврзоци од 8ММ х 4 MM Метал Eyepins Куки претходно биле вклучени

Това е достапна
DEN 381.12
Количината на стоката:

Одлично за Mịni corked шише шарм, украси, обетки.никакви добри идеи за користење на овие око завртки се чека за вас да се откријат.Овие навртки се големина, како што може да се направи големо влијание на вашиот проекти, без detracting било внимание, можеби ќе сакате на друго место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата