Belle Poque Жените Midi Висока Половината Канцеларија Еластичен Молив Здолниште со Лак-Јазол BP587

Belle Poque Жените Midi Висока Половината Канцеларија Еластичен Молив Здолниште со Лак-Јазол BP587

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 74% Rayon, 24.4% Најлон, 1.6% Spandex.Патент затворање.Оваа здолништа има висок wiast дизајн за да се направи да изгледате витки.Со bowknot украсени на предната страна, тоа е класичен домот здолниште.Молив здолниште е добро еластичен, одговара многу добро.Ова класично здолниште е совршен за статистика, формална вечера, забава, итн.Совет : на Клиентите рефлектира мал,ве молиме цел еден големина копија од вашата вообичаена големина според големината на табелата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата