MaxGuard Spider + Инсекти Стапици (12 Кутија Стапици) | Не-Токсични Екстра Леплива Лепак во Стапици | Стапица и да ги Убијат Скитам Пајаци, Црна Вдовица Пајаци, Браун Осаменик

MaxGuard Spider + Инсекти Стапици (12 Кутија Стапици) | Не-Токсични Екстра Леплива Лепак во Стапици | Стапица и да ги Убијат Скитам

Това е достапна
DEN 238.80
Количината на стоката:

✅ ОПТИМАЛНО РЕШЕНИЕ : Одржување на вашиот дом бесплатно на пајаци е едноставна со нашите професионални одделение Spider + Стапици за Инсекти.Нашите стапици ќе се фати и убие Скитам, Црна Вдовица, Браун Осаменик, Американски Куќа, Жолта Дкск, Волкот, и Скокање Пајаци. ✅ КАКО ТИЕ РАБОТАТ : за Разлика од другите хемиско-базирани решенија, нашата стапици користат не-токсични индустриски одделение лепило и функција темна боја внатрешни работи подобро да се привлечат, го фати и да ги убијат на сите видови на пајаци. ✅ НЕ-ТОКСИЧНИ и INSECTICIDE-СЛОБОДНО : Направен со индустриски одделение супер леплива лепило дека е 100% Не-токсични.Нашите стапици се безбедни за употреба низ вашиот дом. ✅ ЛЕСНО, ЕФИКАСНИ и ДОЛГОТРАЈНИ : Само кора, поклопката и местото на стапицата во вашата пајакот нападнати области.Нашите стапици се ефикасни за период до 6 месеци. ✅ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Секоја кутија доаѓа со 12 стапици кои се гарантирано да работат.Ако не сте целосно задоволни, едноставно јавете ни се за размена или целосно враќање на средствата.Без прашања праша.Prefold стапицата на сите браздата линии.Излупете исклучување на подлога од хартија, полека да се открие лепак на површината.Свитка стапица во правоаголна форма и вметнете ја картичката во слотот.Тоа може да биде корисно за да поставите еднократна чаша полна со вода во близина на стапица.На влага од водата може да послужи како дополнителна attractant.Не го замени стапица по само снимање на неколку пајаци и инсекти.Мртви инсекти може да послужи како attractant да помогне да се фати повеќе инсекти.Имајте стапицата далеку од прашина и директна сончева светлина.Секоја стапица може да трае до 6 месеци.Се замени, кога е полна.Да се ослободиме од неколку пајаци на вашиот сопствен нема да го решите вашиот проблем.Пајакот наезда ќе продолжи бескрајно освен ако не сте го фати и да ги убие пред тие да почнат да се размножуваат.Нека Max Guard е toxin-бесплатно решение ја заврши работата за вас.Нашите стапици содржат индустриски одделение супер лепило заедно со темна боја внатрешни работи стапица кутија која ќе привлече, стапица и да ги убијат повеќето домаќинство пајаци.MAXGUARD SPIDER + ИНСЕКТИ СТАПИЦИ КАРАКТЕРИСТИКИ : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата