Мрзливи Мачка Глодар Отвратителен Спреј - Масло Нане за да се Одвратат Глувци и Стаорци - Дополнителна Сила - Сите Природни (2)

Мрзливи Мачка Глодар Отвратителен Спреј - Масло Нане за да се Одвратат Глувци и Стаорци - Дополнителна Сила - Сите Природни (2)

Това е достапна
DEN 1106.40
Количината на стоката:

Дополнителна сила масло нане за да се одвратат глувци и стаорци; Сите природни спреј repels глодари, глувци и стаорци.Safe околу луѓето и животните со пријатен мирис на нане и цимет; Не-боење спреј обезбедува долготрајна заштита.Нашите пеперминт спреј за глодари е докажано да се одвратат глувци и стаорци од домови, кујни, гаражи, поткровја, автомобили, камиони, campers, чамци и подруми со моќни пеперминт етерично масло плус цимет масло да се спречи глодари од џвакање и гнездење.Истражуван и тестиран; Создава заштитна бариера користење на масла од дива нане различни пеперминт која го задржува глодари надвор.Содржи два 8 унца шишиња на дополнителна сила формула и 2 премиум прилагодливи распрскувачи; Спреј до 24 нозе на крак поставување на одлуки примена во тавани или тешко да се постигне места брзо и лесно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата