tostmolt 1pc 12V Шофершајбната Течност за Миење Пумпа Моторни w/Grommet За ГМ Астро Safari Пионер Пратеник Silverado Сиера Camaro Corvette C/K Приградски Yukon Тахо Escalade S-15 S-10 Палто Траверс & Мул?

tostmolt 1pc 12V Шофершајбната Течност за Миење Пумпа Моторни w/Grommet За ГМ Астро Safari Пионер Пратеник Silverado Сиера Camaro

Това е достапна
DEN 393.60
Количината на стоката:

Ве молиме да Користите 's Дел Пронаоѓач Систем за Да се Провери Дали Оваа Точка Ќе се Вклопи Вашето Возило Пред да го Купите! (Ве Молиме Да Обрнете Внимание На Позицијата Споменува Во Посебна Забелешка).Пакетот Вклучува : 1pc Нови 12 V Шофершајбната за Миење Пумпа Со Grommet.Гаранција : Ограничена Доживотна Гаранција.Ние Прифаќаме Слободна Размена Ако Објектот Не Успее Поради Производителот Дефект.Материјал : Направен од OE Одделение Материјал & Моторот за Да се Обезбеди Високи Перформанси & Долготраен Живот.Инсталација : Директна Замена И Одличен Fitment.Локација Забелешка : Оваа пумпа се користи за пред wiper на повеќето возила.Но некои модели може да го користите на задната.Ве молиме обрнете внимание на позицијата ние држава во забелешка за проверување на fitment!Објектот Карактеристики : * 100% Сосема нови во кутија. * Направени од OE Одделение PA6+GF30 Материјал за Да се Обезбеди До 50000 Пати Употреба. * Додадете Запечатување Прстен за Да се Исполнат IPX7 Водоотпорен Стапка. * Користете Висок Проток & Притисок Моторот за Да се Обезбеди OE Перформанси * Објектот Беше Составени од Автоматска Машина & Тестирани Под OE Стандард за Да се Обезбеди Совршена Fitment.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата