Комарец Guard Природни Отвратителен Спреј – Направени со Погон врз Основа Етерични Масла: Citronella, Geraniol, Lemongrass - 4oz Шише, Deet Слободни

Комарец Guard Природни Отвратителен Спреј – Направени со Погон врз Основа Етерични Масла: Citronella, Geraniol, Lemongrass - 4oz

Това е достапна
DEN 214.80
Количината на стоката:

ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Нашата комарец отвратителен спреј содржи природни растителна основа состојки - Citronella Масло, Lemongrass Масло, Масло Нане и Geraniol.DEET СЛОБОДНО — Нашите Комарец Отвратителен спреј е целосно DEET СЛОБОДНИ.УЖИВАЈТЕ во ГРАДСКО : Одлична за еден ден во паркот, кампување, планинарење или едноставно само lounging во дворот со семејството.ПРИЈАТЕН МИРИС & NON-МРСНА : Не-мрсна спреј се чувствува светлината и мириса свежо на кожата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата